TPA Horwath wybiera Młyńską12

TPA Horwath, przeprowadzka, nowe biuro w Poznaniu,Młyńska12 to unikatowy projekt biurowy, który powstał w ramach odrestaurowania kamienicy, zlokalizowanej w centralnej części Poznania. Zabytkowa kamienica oferuje najwyższej jakości przestrzeń biurową z zachowaniem historycznego wyglądu. TPA Horwath przeprowadzi się do nowego biura już 16 sierpnia.

Przeczytaj więcej

Rusza 3. edycja konkursu HOTELARZ ROKU

hotelarz roku, konkurs, hotele, hotelarstwoKandydaci mogą zgłaszać się do udziału w 3. edycji konkursu HOTELARZ ROKU 2016. Jego laureaci ogłoszeni zostaną 28 listopada podczas uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria w ramach konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2016. Zwycięzców wyłoni Kapituła, składająca się z czołowych przedstawicieli polskiego sektora hotelowego, a w jej skład wejdą m.in. laureaci konkursu z lat ubiegłych.

Przeczytaj więcej

Broszura „Investing in Poland" edycja 2016 - także po polsku

inwestowanie w polsce, podatki, system podatkowy w Polsce, podatki 2016  

Co roku TPA Horwath przygotowuje przegląd najważniejszych zmian w systemach podatkowych w 11 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Teraz dostępna jest również broszura w języku polskim. "Inwestowanie w Polsce - przegląd obecnie obowiązującego systemu podatkowego | 2016" to podręczne kompendium wiedzy na temat polskiego systemu podatkowego.

Przeczytaj więcej

„Investing in" edycja 2016 - przegląd systemów podatkowych

investing in

TPA Horwath, jedna z największych w Polsce firm świadczących usługi doradcze, wydała serię przeglądów regulacji podatkowych obowiązujących w 11 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, którą opatrzono tytułem „Investing in" edycja 2016.

Oprócz broszury „Investing in Poland 2016”, która uwzględnia najnowsze wszystkie zmiany podatkowe w naszym kraju, seria obejmuje także prezentację systemów podatkowych Albanii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Rumunii, Serbii, Słowacji i Słowenii.

Przeczytaj więcej

TPA Horwath – Tax and Financial Adviser of the Year

cee retail 2016

Podczas uroczystej Gali CEE Retail Real Estate Awards, która odbyła się 27 stycznia 2016 roku w hotelu InterContinental w Warszawie, zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Tax & Financial Adviser of The Year. Nagrody CEE Retail Real Estate Awards przyznawane przez EuropaProperty to wyróżnienie doskonale rozpoznawane przez przedstawicieli handlu detalicznego, inwestorów oraz deweloperów działających w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. 

Przeczytaj więcej

Dariusz Futoma Partnerem polskiego biura Horwath HTL

Dariusz Futoma

Dariusz Futoma, po niespełna roku od objęcia stanowiska Dyrektora Zespołu Doradztwa Hotelowego i Turystycznego, z dniem 01 stycznia 2016 roku otrzymał nominację na Partnera polskiego biura Horwath HTL

Horwath HTL to globalny doradca dla branży hotelarstwa i turystyki o stuletniej tradycji. W Polsce firma działa od 2009 roku i oferuje hotelarzom, deweloperom oraz międzynarodowym sieciom zintegrowane usługi doradztwa biznesowego. 

Przeczytaj więcej

Hotel Guidebook 2015

Hotel Guidebook 2015 Według autorów piątej, najnowszej edycji przewodnika dla inwestorów – Hotel Guidebook Poland&CEE 2015|2016 – najczęściej poprzez franczyzę wzrasta usieciowienie hoteli - nie tylko w największych miastach Polski. Natomiast jednym z największym wyzwań hotelarzy w Polsce jest niska średnia cena za pokój. Autorzy raportu dokonali wnikliwej analizy sytuacji na rynku oraz trendów, które pojawiają się na świecie, w tym w Europie oraz przyjrzeli się lokalnym uwarunkowaniom mającymi wpływ na rozwój branży w Polsce. Wskazali zarówno na niedostatki oraz ryzyka, ale także na ogromny potencjał jaki drzemie w polskim hotelarstwie.

Przeczytaj więcej

Raport: Energetyka wiatrowa w Polsce 2015

 

Energetyka wiatrowa w Polsce 2015 Rok 2015 jest rokiem przełomowym dla branży energetyki odnawialnej. Doczekaliśmy się wejścia w życie ustawy o OZE, czyli regulacji wygaszającej stary system wsparcia oparty na zielonych certyfikatach i zastępującej go modelem aukcyjnym. Następuje fundamentalna zmiana filozofii finansowania dalszej rozbudowy portfela OZE, z początkowo dość hojnego, ale niestabilnego systemu certyfikatów, na formułę tańszą i oferującą niższe, ale za to bardziej przewidywalne wsparcie.

Przeczytaj więcej

Real Estate Guidebook 2016

 

ReReal Estate Guidebook 2016al Estate Guidebook 2016: Księgowo-podatkowe studia przypadku.

TPA Horwath doradza na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej już od wielu lat.

Dobrze znamy wyzwania, przed jakimi stają nasi klienci, deweloperzy i inwestorzy, zwłaszcza w kontekście zachodzących na rynku zmian oraz istniejących ograniczeń natury regulacyjnej, podatkowej oraz finansowo-księgowej.

 

Przeczytaj więcej


TPA Horwath jest jedną z wiodących firm w Polsce oferujących usługi doradztwa podatkowego, audytu, outsourcingu usług księgowych i administracji płac oraz usług doradztwa personalnego i biznesowego.

Grupa TPA Horwath prowadzi działalność również w dziesięciu innych krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej: Albanii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Słowacji i Słowenii.